Denetleme Kurulu

Başlıksız Belge

 

ÖMER ESEN – DENETLEME KURULU BAŞKANI

ANTALYA ÖMER ESEN02/06/1971 Yılında Sivas ili Şarkışla ilçesi Polatpaşa Köyünde doğdu. İlkokulu Polatpaşa Köyü İlkokulunda, orta ve lise tahsilini ise Sivas İli Yıldızeli İlçesi Pamukpınar Öğretmen Lisesinde 1988 Yılında tamamladı. Üniversite tahsilini 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Denizli Eğitim Yüksekokulunda yaparak 1991 Yılında mezun oldu. Aynı yıl Şanlıurfa İli Siverek İlçesi Azıklı Köyünde sınıf öğretmeni olarak meslek hayatına başladı. 1998 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler alanında 2+2 Lisans Tamamlama Programını bitirdi. Üniversite yıllarında öğrenci derneklerinde görev aldı. 2001-2004 Yılları arasında Türk Eğitim Sen Manavgat İlçe Temsilciliği görevinde bulundu. 2011 Yılından itibaren Türk Eğitim Sen Antalya 2 Nolu Şube Denetleme Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca (TÜRKAV) Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Üyeliği ve Denetleme Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. 22 Yıllık meslek hayatının 18 Yılını Okul Müdürü ve Müdür Yardımcısı olarak çalışan Ömer ESEN, Halen Manavgat Milli Egemenlik İlkokulu/Ortaokulu Müdürü olarak meslek hayatını sürdürmektedir
Antalya İLKSAN 6. ve 7. Dönem İl Temsilcisi olarak görevini yürütmekte iken, İLKSAN’ın 27-28 Nisan 2013 tarihlerinde yapılan 7.Dönem 1.Olağan Temsilciler Kurulu Toplantısında Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilmiş olup, halen İLKSAN Denetleme Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.
Ömer ESEN evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.


BEKİR ERDOĞAN  –  DENETLEME KURULU ÜYESİ

YKÜ-BEKİR ERDOĞAN05.10.1959 Yılında Yozgat İli Çekerek İlçesi Fuadiye köyünde dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Çorum, Yozgat, Antalya ve Tokat İllerinde tamamladı. 1990 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. 1977-1980 Yılları arasında özel sektörde Teknik eleman olarak görev yaptıktan sonra 12.05.1980 Yılında Milli Eğitim Bakanlığında memur olarak işe başladı. Milli Eğitim Bakanlığının çeşitli birimlerinde Memur, Şef, Şube Müdürü ve Daire Başkanı olarak, Personel Genel Müdürlüğü’nde ise Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Halen Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atama Grup Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.
İLKSAN’ın 21-22 Şubat 2009 tarihlerinde yapılan 6.Dönem 1.Olağan Temsilciler Kurulu ile 28-29 Nisan 2011 tarihlerinde yapılan 6.Dönem 3.Olağan Temsilciler Kurulu Toplantılarında Yönetim Kuruluna, ardından Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan seçim sonucunda da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak seçilmiş olup, her iki dönemde de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapmıştır. En son 27-28 Nisan 2013 Tarihlerinde yapılan 7.Dönem 1.Olağan Temsilciler Kurulu Toplantısında ise Denetleme Kurulu Üyesi olarak seçilmiş olup, halen İLKSAN Denetleme Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
Bekir ERDOĞAN evli ve iki çocuk babasıdır.


HAYATİ CANKALOĞLU – DENETLEME KURULU ÜYESİ

Av. Hayati CANKALOĞLUHAYATİ-CANKALOGLU, 1 Mart 1965 tarihinde Çorum İli Sungurlu İlçesinde doğdu. İlkokulu Sungurlu İsmetpaşa İlkokulu’nda, Orta ve Liseyi Sungurlu ve İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Ön Lisans mezuniyetini müteakip Jeomorfolog unvanını elde etti. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon Eğitimlerini de tamamlayarak mezun olduktan sonra 1994/1995 Yıllarında Kilis İli Musabeyli İlçesi, Hüseyinoğlu Köyü’nde öğretmen olarak görev yaptı. Askerlik görevini müteakip İstanbul’a döndü. 1996/2002 tarihleri arasında İstanbul Eminönü Sultanahmet Anadolu Ticaret Meslek Lisesi ve Üsküdar Haydarpaşa Endüstriyel Teknik Okullarında öğretmenlik yaptı. İstanbul Başakşehir Lisesi’nde; 2002/2004 Yılları arasında öğretmen olarak, 2004/2008 Yılları arasında ise yönetici olarak görev yaptı. İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezindeki 1 Yıl süreli staj eğitimini tamamlayarak İstanbul Barosu levhasına kayıt olup, Avukat unvanını elde etti. Uzman Eğitimci ve Jeomorfolog olan Av. Hayati CANKALOĞLU, Türkiye Masa Tenisi ve Satranç Antrenörüdür. Kort Tenis Hakemliği, Protokol Müdürlüğü, Trafik ve Çevre Bilgisi Eğitimciliği, Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ile Kalite Felsefesi ve ISO 9000 Kalite Sistemi Sertifikaları bulunan CANKALOĞLU, Serbest Stil Güreş Lisansı sahibidir. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Bölümünde Akademik çalışmalarını sürdürmekte ve akademik düzeyde Arapça ve İngilizce bilmektedir. Şubat 2008 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Müşaviri olarak atanmış olup, halen bu görevine devam etmektedir.
İLKSAN’ın 27-28 Nisan 2013 Tarihlerinde yapılan 7.Dönem 1.Olağan Temsilciler Kurulu Toplantısında Denetleme Kuruluna seçilmiş olup, halen İLKSAN Denetleme Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
Av.Hayati CANKALOĞLU evli ve iki çocuk babasıdır.

Günlük Ziyaretçi Sayısı.:578  20.10.2011 tarihinden itibaren Toplam Ziyaretçi: 4.071.036