Anlaşmalı Kurumlar / Sağlık Kuruluşları
Acıbadem Sağlık Grubu

          Sandığımız üyelerinin, Özel sağlık kuruluşlarından daha etkin ve ekonomik koşullarda yararlanmasını temin amacı ile Acıbadem Sağlık Grubu ile yapılan protokol kapsamında, İLKSAN faal ve emekli üyelerimiz ile faal ve emekli üyelerimizin 1. Derece yakınları, De-Ha A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınları indirimli olarak yararlanabileceklerdir.

 

       NOT : SGK üzerinden hizmet alınması halinde; yalnızca Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Acıbadem Bodrum Hastanesi ve Acıbadem Atakent Hastanesinde SGK Fark Ücretleri üzerinden indirim yapılacaktır. Diğer tüm Acıbadem Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezlerinde alınan hizmetlerde cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

 

İNDİRİMLERİN GEÇERLİ OLDUĞU HASTANELER


Acıbadem Hastanesi
Acıbadem Tekin Sokak No:8 Kadıköy/İSTANBUL


Acıbadem Altunizade Hastanesi 
Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:13, 34662 Üsküdar/ İSTANBUL


Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1 Bakırköy / İSTANBUL


Acıbadem Kozyatağı Hastanesi
İnönü Cad. Okur Sok. No:20 Kozyatağı/ İSTANBUL


Acıbadem Maslak Hastanesi
Büyükdere Cad. No:40 Maslak/ İstanbul


Acıbadem Fulya Hastanesi
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşil Çimen Sok. No:23 Fulya/ İSTANBUL


Acıbadem Bursa Hastanesi
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sokak No:1 16110 Nilüfer/ BURSA


Acıbadem Kocaeli Hastanesi
Yeni Mahalle İnkılap Cad. No:9 Kuruçeşme/ KOCAELİ


Acıbadem Adana Hastanesi
Cumhuriyet Cad. No:66 Seyhan/ ADANA


Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No:19 Tepebaşı/ ESKİŞEHİR


Acıbadem Kayseri Hastanesi
Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: (1)/(1-A) Melikgazi/KAYSERİ


Acıbadem Bodrum Hastanesi
Gölbaşı Sok. Ortakent Mah. Ortakent Bodrum/MUĞLA


Acıbadem Ankara Hastanesi
Yukarı Dikmen Mah. 630. Sok. No:6 Oran Çankaya/ ANKARA


Acıbadem Atakent Hastanesi
Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:16 Küçükçekmece/ İSTANBUL


Acıbadem Taksim Hastanesi
İnönü Mah. Nizamiye Sok. No:1-9 Şişli/İSTANBUL


Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi
Barış Mah.  Zafer Cad. A Blok No:2 Beylikdüzü 34520 Büyükçekmece/ İSTANBUL


Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Göktürk Beldesi Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A Eyüp/İSTANBUL


Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:36 Ataşehir/ İSTANBUL


Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi
Bağdat Cad. No:263/A Caddebostan 34728 Kadıköy/ İSTANBUL


Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
Nispetiye Cad. Aytar Sok. No:40/8 Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL


Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemalsunal Cad. No:6 Başakşehir/İSTANBUL


Acıbadem Konur Tıp Merkezi
Zübeyde Hanım Cad. No:12/2 Çekirge Osmangazi / BURSA


Acıbadem Zekariyaköy Tıp Merkezi
Zekariyaköy Mah. Kardelen Cad. No:2 Sarıyer/ İSTANBUL


Acıbadem International Hospital
Yeşilköy Şevki Paşa Mah. İstanbul Cad. No:82 Bakırköy/İSTANBUL


Acıbadem Gemlik Tıp Merkezi
Hamidiye Mah. İstiklal Cad. No:44 Gemlik/ BURSA


Acıbadem Sağlık Grubu indirim oranlarını görmek için lütfen tıklayınız.
Çağrı Merkezi 444 55 44

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMLARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Ağız ve Diş Sağlığı Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları Diş Sağlığı Uygulaması, Diş Beyazlatma Uygulaması ve Çocuklar İçin Koruyucu Diş Sağlığı Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.

     Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmesi için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     Söz konusu uygulamalar; Acıbadem Altunizade, Kozyatağı, International, Bakırköy, Fulya, Atakent, Kadıköy, Maslak, Taksim, Ankara, Bursa, Kocaeli, Eskişehir ve Bodrum Hastaneleri ile Acıbadem Ataşehir, Bağdat, Beylikdüzü, Etiler, Göktürk, Zekeriyaköy ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

     Geçerli olan şubeler yıl içerisinde değişkenlik gösterebileceği için, güncel şube bilgileri, randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI KİŞİSEL BAKIM PROGRAMI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Kişisel Bakım Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları, Sivilce ve leke izlerini gidererek cilde daha canlı ve taze bir görünüm kazandırmak için oluşturulan Kimyasal Peeling Uygulamasını, Karbon Peeling Uygulamasını, Standart ve Mini Cilt Bakımı Uygulamalarını, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.
Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmesi için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir. 
     Kimyasal Peeling Uygulaması; Acıbadem Altunizade, Bakırköy, Kozyatağı, Kadıköy, Bodrum, Ankara, Kocaeli, Kayseri Hastaneleri ile Acıbadem Göktürk, Beylikdüzü, Bağdat ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezlerinde; Karbon Peeling Uygulaması Acıbadem Altunizade, Taksim, Bodrum ve International Hastanelerinde; Mini Cilt Bakımı Uygulaması,  Acıbadem Bodrum Hastanesi ile Acıbadem Zekeriyaköy, Göktürk ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezleri'nde; Standart Cilt Bakımı Uygulaması Acıbadem Altunizade, Taksim, Bodrum ve International Hastanelerinde, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulaması ise Acıbadem Altunizade Hastanesi ile Acıbadem Beylikdüzü ve Zekeriyaköy Tıp Merkezlerinde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. 
     Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

NOT: Kimyasal Peeling Uygulaması kapsamında, kişi ya da hekim tarafından talep edilen ilaç ya da sarf malzeme kullanılması halinde, ek hizmet kapsamında cari fiyatlar üzerinden faturalandırma yapılacaktır. Ayrıca Karbon Peeling Uygulaması ve Standart Cilt Bakımı Uygulaması için Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulaması için ise Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi’nde İLKSAN’a özel farklı fiyat uygulaması mevcuttur. 

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI LAZER EPİLASYON UYGULAMALARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Lazer Epilasyon Uygulamaları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları programları indirimli olarak sunmaktadırlar.

        Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     2018 Yılı Lazer Epilasyon Uygulamaları, Acıbadem Ankara, Fulya, Kadıköy, Kayseri, Kocaeli, Taksim, Atakent, Bursa, Altunizade ve International Hastaneleri ile Ataşehir, Bahçeşehir, Bağdat, Beylikdüzü, Etiler, Bodrum Clinic International, Zekeriyaköy ve Göktürk Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

        Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI ESTETİK PROGRAMLARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Estetik Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması, Terlemeye Karşı Enjeksiyon (Koltuk Altı/El-Ayak) Uygulaması ile  Yüz Analizi ve Dolgu Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.

     Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması, Terlemeye Karşı Enjeksiyon (Koltuk Altı/El-Ayak) Uygulaması ile  Yüz Analizi ve Dolgu Uygulaması; Acıbadem Altunizade, International, Bakırköy, Kadıköy, Taksim, Atakent, Maslak, Fulya, Kozyatağı, Ankara, Kocaeli ve Kayseri Hastaneleri ile Acıbadem Ataşehir, Etiler, Bağdat, Göktürk, Bodrum Clinic International ve Zekeriyaköy Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

     Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması için belirtilen fiyat; seçilecek tek bir bölge (kaz ayağı, alın bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

2) Terlemeye Karşı Enjeksiyon hizmeti; el, ayak ve koltuk altı bölgelerine uygulanmaktadır. Belirtilen fiyat seçilecek tek bir bölge (el, ayak, koltuk altı bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

3) Yüz Analizi ve Dolgu Uygulaması; belirtilen fiyat seçilecek tek bir bölge (yanak, dudak bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

4) Kişi ya da hekim tarafından talep edilen ek hizmetler, ayrıca ücretlendirilecektir.(İlaç, Malzeme vb.)

5) İlgili ürünler için “Acıbadem Bodrum Hastanesi” ile Acıbadem Beylikdüzü ve Bahçeşehir Tıp Merkezleri’nde Üyelerimize özel farklı fiyat uygulaması mevcuttur.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI GÖZ SAĞLIĞI UYGULAMALARI

 

   Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Göz Sağlığı Uygulamaları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları gözlük ve kontakt lens kullanımını ortadan kaldırabilecek Femto Lasik Göz Operasyonu ile Lasik Göz Operasyonunu indirimli olarak sunmaktadırlar.

   Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

   Femto Lasik Göz Operasyonu yalnızca Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, Lasik Göz Operasyonu ise Acıbadem Eskişehir ve Kayseri Hastaneleri’nde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

   Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Lasik ya da Femto Lasik işlemlerinin hastaya uygulanıp uygulanamayacağı gerçekleştirilecek olan Göz Muayenesi ile belirlenmektedir. Muayene sonucunda Üyemiz ya da birinci derece yakınları ameliyat olsun ya da olmasın alınan muayene hizmeti cari fiyatlar üzerinden hastaya fatura edilecektir. Ancak, Üyelerimiz muayene konusunda da Acıbadem Sağlık Grubu ve İLKSAN arasındaki mevcut işbirliği protokolü kapsamında geçerli olan indirimden faydalanabilecektir.

2) Üyemiz ya da birinci derece yakınlarına hangi yöntemin uygulanacağını, hekimin muayene sonrasında hastanın durumuna göre vereceği karar belirlemektedir.

 

İLKSAN-ACIBADEM SAĞLIK GRUBU CHECK UP PAKETLERİ

 

   Acıbadem Sağlık Grubu, Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları, Check Up Paketlerini indirimli olarak sunmaktadırlar.

   Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

  Check Up Programları tüm Acıbadem Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezlerinde geçerlidir.

 Genel Check Up Paketi, 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olup; diğer check up paketleri için fiyatlara KDV dahil olup, 01.11.2018 tarihine kadar satın alabilir ve 31.12.2018 tarihine kadar kullanımda bulunabilirsiniz.

   Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

     Acıbadem Sağlık Grubu 2018 Yılı Ağız ve Diş Sağlığı Programları, Kişisel Bakım Programları, Lazer Epilasyon Uygulamaları, Estetik Programları, Göz Sağlığı Uygulamaları ile Check Up Paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


 

BENZER KURUMLAR
Medicana Sağlık Grubu
İLKSAN Üyelerine Özel
Acıbadem Sağlık Grubu
İLKSAN Üyelerine Özel
Memorial Sağlık Grubu
İLKSAN Üyelerine Özel
Medical Park Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Lokman Hekim Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Türk Kızılayı Sağlık İşletmeleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Antalya Anadolu Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Güven Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Bayındır Sağlık Grubu
İLKSAN Üyelerine Özel
Kudret International Hospital
İLKSAN Üyelerine Özel
Magnet Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Liv Hospital Ankara Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Mediklinik Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
İzmir Özel Medifema Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Koru Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Türk Diyabet Cemiyet & Türk Diyabet ve Obezite Vakfı NB KADIKÖY HASTANESİ
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Adana Metro Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Aydın Özel Medinova Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Mardin Park Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Malatya Özel EGM Hayat Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Zonguldak Level Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Malatya Park Hospital
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Bingöl Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Özkaya Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Ankara Servet Ünsal Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Çankırı Özel Karatekin Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Lüleburgaz Özel Balkan Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Siirt Hayat Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
TOBB ETÜ Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Kapadokya Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Gürgan Klinik Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Etimed Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Dünya Göz Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
Kudret Göz Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Samsun Özel Nevadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Çankaya Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
Baydent Ağız Diş Sağlığı Kliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
İzmir CTG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Özel Adana Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
Van Özel Yakup Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
Cebeci Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
Diş Hekimleri
İLKSAN Üyelerine Özel
ARA