Anlaşmalı Kurumlar / Sağlık Kuruluşları
Acıbadem Sağlık Grubu

          Sandığımız üyelerinin, Özel sağlık kuruluşlarından daha etkin ve ekonomik koşullarda yararlanmasını temin amacı ile Acıbadem Sağlık Grubu ile yapılan protokol kapsamında, İLKSAN faal ve emekli üyelerimiz ile faal ve emekli üyelerimizin 1. Derece yakınları, De-Ha A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınları indirimli olarak yararlanabileceklerdir.

 

       NOT : SGK üzerinden hizmet alınması halinde; yalnızca Acıbadem Eskişehir Hastanesi, Acıbadem Bodrum Hastanesi ve Acıbadem Atakent Hastanesinde SGK Fark Ücretleri üzerinden indirim yapılacaktır. Diğer tüm Acıbadem Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezlerinde alınan hizmetlerde cari fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

 

İNDİRİMLERİN GEÇERLİ OLDUĞU HASTANELER

ACIBADEM ALTUNİZADE HASTANESİ 
Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:13, 34662 Üsküdar/ İSTANBUL


ACIBADEM BAKIRKÖY HASTANESİ
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1 Bakırköy / İSTANBUL


ACIBADEM KOZYATAĞI HASTANESİ
İnönü Cad. Okur Sok. No:20 Kozyatağı/ İSTANBUL


ACIBADEM MASLAK HASTANESİ
Büyükdere Cad. No:40 Maslak/ İSTANBUL


ACIBADEM FULYA HASTANESİ
Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşil Çimen Sok. No:23 Fulya/ İSTANBUL


ACIBADEM BURSA HASTANESİ
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sokak No:1 16110 Nilüfer/ BURSA


ACIBADEM KOCAELİ HASTANESİ
Yeni Mahalle İnkılap Cad. No:9 Kuruçeşme/ KOCAELİ


ACIBADEM ADANA HASTANESİ
Cumhuriyet Cad. No:66 Seyhan/ ADANA


ACIBADEM ESKİŞEHİR HASTANESİ
Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No:19 Tepebaşı/ ESKİŞEHİR


ACIBADEM KAYSERİ HASTANESİ
Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: (1)/(1-A) Melikgazi/KAYSERİ


ACIBADEM BODRUM HASTANESİ
Gölbaşı Sok. Ortakent Mah. Ortakent Bodrum/MUĞLA


ACIBADEM ANKARA HASTANESİ
Yukarı Dikmen Mah. 630. Sok. No:6 Oran Çankaya/ ANKARA


ACIBADEM ATAKENT HASTANESİ
Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:16 Küçükçekmece/ İSTANBUL


ACIBADEM TAKSİM HASTANESİ
İnönü Mah. Nizamiye Sok. No:1-9 Şişli/İSTANBUL


ACIBADEM BEYLİKDÜZÜ TIP MERKEZİ
Barış Mah.  Zafer Cad. A Blok No:2 Beylikdüzü 34520 Büyükçekmece/ İSTANBUL


ACIBADEM EYÜP GÖKTÜRK TIP MERKEZİ
Göktürk Beldesi Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A Eyüp/İSTANBUL


ACIBADEM ATAŞEHİR TIP MERKEZİ
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:36 Ataşehir/ İSTANBUL


ACIBADEM BAĞDAT CADDESİ TIP MERKEZİ
Bağdat Cad. No:263/A Caddebostan 34728 Kadıköy/ İSTANBUL


ACIBADEM ETİLER TIP MERKEZİ
Nispetiye Cad. Aytar Sok. No:40/8 Etiler 34340 Beşiktaş/İSTANBUL


ACIBADEM BAHÇEŞEHİR TIP MERKEZİ
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemalsunal Cad. No:6 Başakşehir/İSTANBUL


ACIBADEM ÇEKİRGE KONUR TIP MERKEZİ
Zübeyde Hanım Cad. No:12/2 Çekirge Osmangazi / BURSA


ACIBADEM ZEKARİYAKÖY TIP MERKEZİ
Zekariyaköy Mah. Kardelen Cad. No:2 Sarıyer/ İSTANBUL


ACIBADEM BAKIRKÖY INTERNATİONAL HOSPİTAL
Yeşilköy Şevki Paşa Mah. İstanbul Cad. No:82 Bakırköy/İSTANBUL


ACIBADEM GEMLİK TIP MERKEZİ
Hamidiye Mah. İstiklal Cad. No:44 Gemlik/ BURSA


Acıbadem Sağlık Grubu indirim oranlarını görmek için lütfen tıklayınız.
Çağrı Merkezi 444 55 44

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMLARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Ağız ve Diş Sağlığı Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları Diş Sağlığı Uygulaması, Diş Beyazlatma Uygulaması ve Çocuklar İçin Koruyucu Diş Sağlığı Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.

     Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmesi için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     Söz konusu uygulamalar; Acıbadem Altunizade, Kozyatağı, International, Bakırköy, Fulya, Atakent, Kadıköy, Maslak, Taksim, Ankara, Bursa, Kocaeli, Eskişehir ve Bodrum Hastaneleri ile Acıbadem Ataşehir, Bağdat, Beylikdüzü, Etiler, Göktürk, Zekeriyaköy ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

     Geçerli olan şubeler yıl içerisinde değişkenlik gösterebileceği için, güncel şube bilgileri, randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI KİŞİSEL BAKIM PROGRAMI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Kişisel Bakım Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları, Sivilce ve leke izlerini gidererek cilde daha canlı ve taze bir görünüm kazandırmak için oluşturulan Kimyasal Peeling Uygulamasını, Karbon Peeling Uygulamasını, Standart ve Mini Cilt Bakımı Uygulamalarını, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.
Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmesi için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir. 
     Kimyasal Peeling Uygulaması; Acıbadem Altunizade, Bakırköy, Kozyatağı, Kadıköy, Bodrum, Ankara, Kocaeli, Kayseri Hastaneleri ile Acıbadem Göktürk, Beylikdüzü, Bağdat ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezlerinde; Karbon Peeling Uygulaması Acıbadem Altunizade, Taksim, Bodrum ve International Hastanelerinde; Mini Cilt Bakımı Uygulaması,  Acıbadem Bodrum Hastanesi ile Acıbadem Zekeriyaköy, Göktürk ve Bodrum Clinic International Tıp Merkezleri'nde; Standart Cilt Bakımı Uygulaması Acıbadem Altunizade, Taksim, Bodrum ve International Hastanelerinde, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulaması ise Acıbadem Altunizade Hastanesi ile Acıbadem Beylikdüzü ve Zekeriyaköy Tıp Merkezlerinde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. 
     Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

NOT: Kimyasal Peeling Uygulaması kapsamında, kişi ya da hekim tarafından talep edilen ilaç ya da sarf malzeme kullanılması halinde, ek hizmet kapsamında cari fiyatlar üzerinden faturalandırma yapılacaktır. Ayrıca Karbon Peeling Uygulaması ve Standart Cilt Bakımı Uygulaması için Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde, Medikal El ve Ayak Bakımı Uygulaması için ise Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi’nde İLKSAN’a özel farklı fiyat uygulaması mevcuttur. 

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI LAZER EPİLASYON UYGULAMALARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Lazer Epilasyon Uygulamaları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları programları indirimli olarak sunmaktadırlar.

        Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     2018 Yılı Lazer Epilasyon Uygulamaları, Acıbadem Ankara, Fulya, Kadıköy, Kayseri, Kocaeli, Taksim, Atakent, Bursa, Altunizade ve International Hastaneleri ile Ataşehir, Bahçeşehir, Bağdat, Beylikdüzü, Etiler, Bodrum Clinic International, Zekeriyaköy ve Göktürk Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

        Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI ESTETİK PROGRAMLARI

 

     Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Estetik Programları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması, Terlemeye Karşı Enjeksiyon (Koltuk Altı/El-Ayak) Uygulaması ile  Yüz Analizi ve Dolgu Uygulamasını indirimli olarak sunmaktadırlar.

     Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

     Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması, Terlemeye Karşı Enjeksiyon (Koltuk Altı/El-Ayak) Uygulaması ile  Yüz Analizi ve Dolgu Uygulaması; Acıbadem Altunizade, International, Bakırköy, Kadıköy, Taksim, Atakent, Maslak, Fulya, Kozyatağı, Ankara, Kocaeli ve Kayseri Hastaneleri ile Acıbadem Ataşehir, Etiler, Bağdat, Göktürk, Bodrum Clinic International ve Zekeriyaköy Tıp Merkezlerinde, 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

     Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Yüz Analizi ve Botoks Uygulaması için belirtilen fiyat; seçilecek tek bir bölge (kaz ayağı, alın bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

2) Terlemeye Karşı Enjeksiyon hizmeti; el, ayak ve koltuk altı bölgelerine uygulanmaktadır. Belirtilen fiyat seçilecek tek bir bölge (el, ayak, koltuk altı bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

3) Yüz Analizi ve Dolgu Uygulaması; belirtilen fiyat seçilecek tek bir bölge (yanak, dudak bölgelerinden sadece bir tanesi) için geçerli olacaktır.

4) Kişi ya da hekim tarafından talep edilen ek hizmetler, ayrıca ücretlendirilecektir.(İlaç, Malzeme vb.)

5) İlgili ürünler için “Acıbadem Bodrum Hastanesi” ile Acıbadem Beylikdüzü ve Bahçeşehir Tıp Merkezleri’nde Üyelerimize özel farklı fiyat uygulaması mevcuttur.

 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NDAN İLKSAN ÜYELERİNE ÖZEL 2018 YILI GÖZ SAĞLIĞI UYGULAMALARI

 

   Acıbadem Sağlık Grubu, 2018 Yılı Göz Sağlığı Uygulamaları kapsamında; Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları gözlük ve kontakt lens kullanımını ortadan kaldırabilecek Femto Lasik Göz Operasyonu ile Lasik Göz Operasyonunu indirimli olarak sunmaktadırlar.

   Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

   Femto Lasik Göz Operasyonu yalnızca Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, Lasik Göz Operasyonu ise Acıbadem Eskişehir ve Kayseri Hastaneleri’nde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

   Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Lasik ya da Femto Lasik işlemlerinin hastaya uygulanıp uygulanamayacağı gerçekleştirilecek olan Göz Muayenesi ile belirlenmektedir. Muayene sonucunda Üyemiz ya da birinci derece yakınları ameliyat olsun ya da olmasın alınan muayene hizmeti cari fiyatlar üzerinden hastaya fatura edilecektir. Ancak, Üyelerimiz muayene konusunda da Acıbadem Sağlık Grubu ve İLKSAN arasındaki mevcut işbirliği protokolü kapsamında geçerli olan indirimden faydalanabilecektir.

2) Üyemiz ya da birinci derece yakınlarına hangi yöntemin uygulanacağını, hekimin muayene sonrasında hastanın durumuna göre vereceği karar belirlemektedir.

 

İLKSAN-ACIBADEM SAĞLIK GRUBU CHECK UP PAKETLERİ

 

   Acıbadem Sağlık Grubu, Üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına özel olarak hazırladıkları, Check Up Paketlerini indirimli olarak sunmaktadırlar.

   Üyelerimizin mevcut kampanyadan yararlanabilmeleri için İLKSAN Üye kimlik kartlarını, üyelerimizin birinci derece yakınlarının ise İLKSAN Üye kimlik kartı fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

  Check Up Programları tüm Acıbadem Sağlık Grubu Hastane ve Tıp Merkezlerinde geçerlidir.

 Genel Check Up Paketi, 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olup; diğer check up paketleri için fiyatlara KDV dahil olup, 01.11.2018 tarihine kadar satın alabilir ve 31.12.2018 tarihine kadar kullanımda bulunabilirsiniz.

   Randevu ve diğer detaylar için 444 55 44 ve 0 216 544 39 09 iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

 

     Acıbadem Sağlık Grubu 2018 Yılı Ağız ve Diş Sağlığı Programları, Kişisel Bakım Programları, Lazer Epilasyon Uygulamaları, Estetik Programları, Göz Sağlığı Uygulamaları ile Check Up Paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


 

BENZER KURUMLAR
Medicana Sağlık Grubu
İSTANBUL, BURSA, ANKARA, SAMSUN, KONYA, SİVAS
34 16 6 55 42 58
Acıbadem Sağlık Grubu
İSTANBUL, BURSA, KOCAELİ, ADANA, ESKİŞEHİR, KAYSERİ, BODRUM, ANKARA
34 16 41 1 26 38 48 6
Memorial Sağlık Grubu
ANKARA, İSTANBUL, ANTALYA, KAYSERİ, DİYARBAKIR
6 34 7 38 21
Medical Park Hastaneleri
İSTANBUL, BURSA, ANTALYA, TARSUS, ORDU, TOKAT, BATMAN, GAZİANTEP, İZMİR, ELAZIĞ, SAMSUN, UŞAK, GEBZE, TRABZON, ANKARA, SİLİVRİ, KOCAELİ
34 16 7 33 52 60 72 27 35 23 55 64 41 61 6
Lokman Hekim Hastaneleri
ANKARA, VAN
6 65
Türk Kızılayı Sağlık İşletmeleri
KAYSERİ, KONYA, İSTANBUL
38 42 34
Antalya Anadolu Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
7
İstanbul Özel Medipol Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
34
Ankara Güven Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Bayındır Sağlık Grubu
ANKARA, İSTANBUL,İZMİR
6 34 35
Ankara Kudret International Hospital
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Magnet Hastaneleri
KAYSERİ, ANKARA
6 38
Ankara Liv Hospital Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Denizli Özel Mediklinik Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
20
İzmir Özel Medifema Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
35
Ankara Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Koru Hastaneleri
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
1
Adana Özel Avrupa Hospital
ADANA
1
Karabük Özel Medikar Hastanesi
KARABÜK
78
Türk Diyabet Cemiyet & Türk Diyabet ve Obezite Vakfı NB KADIKÖY HASTANESİ
İLKSAN Üyelerine Özel
34
Özel Adana Metro Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
1
Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Aydın Özel Medinova Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
9
Manisa Grandmedical Hospital
İLKSAN Üyelerine Özel
45
Samsun Liman Hastanesi
SAMSUN
55
Özel Mardin Park Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
47
Özel Zonguldak Level Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
67
Özel Malatya Park Hospital
İLKSAN Üyelerine Özel
44
Malatya Özel EGM Hayat Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
44
Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
39
Özel Bingöl Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
12
Çankırı Özel Karatekin Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
18
Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
32
Lüleburgaz Özel Balkan Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
39
Ankara TOBB ETÜ Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Özel Siirt Hayat Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
56
Ankara Servet Ünsal Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Özel Cerrahi Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Özel Özkaya Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
81
Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
50
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
74
Ankara Özel Etimed Hastanesi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Gürgan Klinik Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi
ANKARA, İSTANBUL
6 34
Ankara Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Kudret Göz Hastaneleri
ANKARA, İSTANBUL
6 34
Dünya Göz Hastanesi
ANKARA, İSTANBUL, ADANA, ANTALYA, GAZİANTEP, BURSA,  KOCAELİ, KONYA, SAKARYA, SAMSUN, ÇORLU
6 34 1 7 27 16 41 42 54 55 59
Ankara Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi
ANKARA
6
Samsun Özel Nevadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
55
İstanbul Baydent Ağız Diş Sağlığı Kliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
34
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
34
Ankara Özel Çankaya Hikmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
6
İzmir CTG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
35
Özel Adana Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
1
Van Özel Yakup Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
65
Ankara Cebeci Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Diş Hekimleri
İLKSAN Üyelerine Özel
6
ARA