Anlaşmalı Kurumlar / Bankalar
Garanti Bankası (Mortgage)

KONUTTA İLKSAN MODELİ
İLKSAN ve Garanti Mortgage işbirliği ile üyelerimize kullandırılacak konut kredisi protokolü kapsamında; Üyelerimiz, yurdun her yerinde talep edebilecekleri, kat irtifakı veya kat mülkiyeti tapusu bulunan konutları, kendileri veya eşleri adına satın almak istediklerinde; peşinatını İLKSAN ikrazdan, Konut Kredisini ise Garanti Mortgage tarafından avantajlı faiz oranları, masraflarda özel indirimler ve 240 aya varan vade seçenekleri ile kullanabileceklerdir. Üyelerimiz ikraz kullandıkları süre içerisinde, Garanti Mortgage’dan dosya masrafsız kullandığı konut kredisi taksitlerini daha düşük tutarlarla ödemeye başlayacak, ikraz borcu sona erdiğinde ise mortgage kredi taksitlerini uygun faiz oranlarıyla belirlenen tutarlarda ödemeye devam edeceklerdir.
 
Peşinatın İLKSAN İkraz ile karşılanması durumunda;
1.      Konut Bedelinin %30’u peşinat, %70’i konut kredisi olacaktır. Bu kapsamda üyelerimizin kullanacağı ikraz miktarı, ikraz üst limiti ile sınırlı olup, ikraz vade seçenekleri de 12, 24 ve 36 aydır.
2.      Peşinat Bedeli ikraz üst limitinden yüksek (mevcut durumda 80.000,00 TL) olan konut alımı talep edilmesi halinde, peşinatın kalan kısmı üye tarafından karşılanacaktır.
3.      Kullanılacak konut kredisi için Kredi Tahsis Ücreti alınmayacak olup, 250 TL ipotek tesis masrafı, sigorta masrafları ve ekspertiz ücreti üye tarafından ödenecektir.
Peşinatın İLKSAN İkraz ile karşılanmaması durumunda;
 1. Üyelerimize kullandırılacak konut kredisi tutarı ise konutun Garanti Bankası tarafından yaptırılacak güncel ekspertiz değerinin %80’ine karşılık gelen tutarı kadar olacaktır.
 2. Konutun Garanti Bankası tarafından yaptırılacak güncel ekspertiz değerinin %20’ine karşılık gelen peşinat tutarı üye tarafından karşılanacaktır.
 3. Kullanılacak konut kredisi için Kredi Tahsis Ücreti %0,25 (Sabit tahsis oranının yarısı kadar) olarak alınacak olup, 250 TL ipotek tesis masrafı, sigorta masrafları ve ekspertiz ücreti üye tarafından ödenecektir.

İKRAZ BAŞVURU FORMLARINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ.
KEFİLLİ KONUT İKRAZ BAŞVURU FORMU
KEFİLSİZ KONUT İKRAZ BAŞVURU FORMU
 
GARANTİ BANKASI KONUT KREDİSİ HEMEN BAŞVUR
 
Detaylı bilgi için 444 38 46 nolu Garanti Mortgage Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Ankara Cebeci Şubesi İletişim Bilgileri:

NİHAL KÜÇÜKOSMAN

TEL: 0312 5954811

EMAİL:NihalKuc@garantibbva.com.tr

BENZER KURUMLAR
ING Bank Turuncu Ekstra Avantajı
İLKSAN Üyelerine Özel
Garanti Bankası (Mortgage)
İLKSAN Üyelerine Özel
Vakıfbank Ases Kart
İLKSAN Üyelerine Özel
Düşük Faiz/Kar Oranları ve Düşük Masraflı Konut Kredisi
İLKSAN Üyelerine Özel
ARA