Anlaşmalı Kurumlar / Diğer Kuruluşlar
Hattuşa Vacation Thermal Club

          Hattuşa Vacation Thermal Club ile ile İLKSAN arasında yapılan işbirliği protokolü kapsamında; Sandığımız üyeleri ile birlikte gelen misafirleri, Hattuşa Vacation Thermal Club’ın Kazdağları, Ankara ve Erzin tesislerinde 30.12.2018 tarihine kadar Yarım Pansiyon olarak yapılacak olan Otel konaklama ücretleri üzerinden %20 indirimli olarak yararlanabileceklerdir. Konaklama ücreti tüm ulusal acentalarda ve web sitemizde geçerli olan ücretlerin üzerinden %20 indirim baz alınarak hesaplanacaktır.

          Yarım Pansiyon konseptine dahil olan hizmetler: Tesise giriş yapan tüm misafirlerin Osmanlı Şerbeti ikramı ile resepsiyonda karşılanması, Odalarda Termal Su Kullanımı, Bornoz&Terlik, Kettle(Çay&kahve ikramı),  Açık Büfe Kahvaltı, 5 çayı (Çay&kahve,size özel hazırlanmış damla çikolatalı, ballı&cevizli, elmalı kurabiye servisi), Açık Büfe Akşam Yemeği, Fizik Tedavi Merkezi, Oyun Salonu, Kapalı Termal Havuz (Bay-Bayan Ayrı), Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Kar Çeşmesi, Fitness Center, Spor Aktiviteleri, Çocuk Aktiviteleri olup; verilen bazı hizmetler, tesisler arasında farklılık gösterebilmektedir.

          Not: SpaWellness hizmeti ücretli hizmetler kapsamında olup; üyelerimize özel %15 indirim uygulanacaktır.

 

              Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi / FTR:

         Tesisteki, SGK ile anlaşmalı ve sevke gerek olmadan tedavi olabileceğiniz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezinde, Uzman Hekimler, Uzman Fizyoterapistler ve Yardımcı sağlık ekipleri eşliğinde, Fizik Tedavi Uygulamaları ile Termal Tedavi’nin ( Balneolojik Terapy ) entegrasyonu bir kombine tedavi sistemi kurulmuştur. Tüm romatizmal hastalıklar, bel fıtığı, boyun fıtığı, eklem rahatsızlıkları, kaza ve ameliyat sonrası rehabilitasyon, felç ve nörolojik sekeller, kireçlenmeler SGK kapsamında tedavi edilmektedir.

          Ayrıca; Sandığımız üyeleri ile birlikte gelen misafirleri, Hattuşa Vacation Termal Clup Ankara tesisinden tapulu devremülk sahibi olmak istemeleri durumunda;  30.12.2018 tarihine kadar, devremülk liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda %35, vadeli alımlarda %25 indirim uygulanmakla beraber alımı gerçekleştiren misafirlere tesiste uygunluk durumuna göre 2 gece 3 gün hediye tatil ve peşin alımlarda Bonus, Axes, Maximum, World ve Paraf kredi kartlarına vade farksız 9 taksit imkanı sunulacaktır.

          Not: Yukarıda belirtilen indirimlerden yararlanmak isteyenlerin, İLKSAN Üye kimlik kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

 

BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN;

Hattusa Vacation Thermal Club Ankara

444 86 06

Hattusa Vacation Thermal Club Kazdağları

444 45 10

Hattusa Vacation Thermal Club Erzin 

444 41 31

www.hattusa.com.tr

 

TESİSE AİT DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER KURUMLAR
Bahçeşehir Koleji Düzce Kampüsü
İLKSAN Üyelerine Özel
81
Yönder Okulları
Bursa,Didim
16 9
Just English Dil Okulları
İSTANBUL, KOCAELİ, BURSA, İZMİR, ANKARA, ABD
34 41 54 16 35 6
Ankara Yücetepe Koleji
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Uluçınar Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Caner Özen Eğitim Kurumları
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Özel Ankara Etkin Eğitim ve Gelişim Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Bilimsel Kolej
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara CMR İşitme Merkezi
İLKSAN Üyelerine Özel
6
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
İLKSAN Üyelerine Özel
34
Ankara Montessori Eğitim Vakfı
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Asil Grup Otogaz
AĞRI, ANKARA, ÇANKIRI, ORDU, SAMSUN, SİNOP, TRABZON
4 6 18 52 55 57 61
Hattuşa Vacation Thermal Club
ANKARA, BALIKESİR, HATAY
6 10 31
Ankara Golden Gate Eğitim Danışmanlığı
İLKSAN Üyelerine Özel
6
Ankara Tüfekçioğlu Kız Öğrenci Yurtları
İLKSAN Üyelerine Özel
6
ARA