Haberler / Haber Arşivi
19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLE UZAKTAN EĞİTİM YÜKSEK LİSANS PROTOKOLÜ İMZALANDI. 13.11.2018 A- A A+

   Sandık  üyelerimizin uzaktan eğitim yoluyla, sınavsız ve indirimli bedellerle tezsiz yüksek lisans eğitimi almalarını temin maksadıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Rektörlüğü ile protokol imzalandı.

   Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Sait BILGİÇ ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Tuncer YILMAZ tarafından müştereken imzalanan protokol kapsamında Sandığımız üyesi eğitim çalışanlarımız, OMÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü tarafından  Uzaktan Eğitim yolu ile verilen Tezsiz Yüksek Lisans programlarından özel kontenjan dahilinde sınavsız ve indirimli bedelle yararlanacak.

   Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN ve Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Denetleme Kurulu Üyemiz Sn. İsa BARIŞ ve Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK ile OMÜ Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Eğitim Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Vedat CEYHAN, UZEM Müdürü Sn. Prof. Dr. İzzet AKÇA ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Sn. Prof. Dr. Ali ERASLAN'ın iştirak ettiği protokol imza töreninde Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ, Sandık üyelerimize sağlanan bu kolaylıklardan dolayı kurum mensubu 280 Bin üyemiz adına Rektör Prof.Dr. Sn. Sait BİLGİÇ nezdinde Ondokuz Mayıs Üniversitesine teşekkür etmişlerdir.


BENZER HABERLER
ARA