Haberler / Haber Arşivi
2019 YILI “YÖNETİMİN GÖZDEN GEÇİRMESİ” TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 12.01.2020 A- A A+

  Sandığımızın 2019 yılı Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerinin gözden geçirilmesi, performansının değerlendirilmesi ve bu doğrultuda yapılan analiz sonuçlarının ve iyileştirme önerilerinin gözden geçirilmesi amacıyla, Yönetimin Gözden Geçirmesi (YGG) toplantısı gerçekleştirilmiştir.

  Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN ve Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Denetleme Kurulu Üyemiz Sn. İsa BARIŞ, Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK ve Genel Müdürlük Yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ’ın açılış konuşmasıyla başlamıştır.

  Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK’in 2019 Yılı Faaliyetlerimiz hakkında genel bir değerlendirme yapmalarının ardından, Mali Genel Müdür Yardımcımız Sn. Murat TEKİN, Sandığımızın 2020 Yılı Bütçe Taslağı ile ilgili sunumlarını gerçekleştirmiş, İdari Genel Müdür Yardımcımız Sn. Bülent KALE’nin Projelerimiz ve Gayrimenkullerimiz ile ilgili sunumlarına müteakip Aidat ve Sosyal Yardımlar Şefimiz Sn. Tuba TEKİN, Dünden Bugüne Sandığımızın Sosyal Yardım Politikası hakkında sunumlarını yapmışlardır.

  Toplantının 2. Oturumu Eğitim ve Kalite Yönetim Şefimiz Sn. Zeynep BOZTEPE’nin İLKSAN İş Etiği ve Yönetimde Protokol Kuralları konulu sunumları ve İLKSAN Kalite Yönetim Sistemi 2019 Raporunu arz etmeleri ile başlamış, Proje Yöneticimiz Sn. Onur BASA’nın İLKSAN EBYS ve ERP Sistemleri hakkında yaptığı genel bilgilendirmelerin ardından, Sandığımızın 2020 Yılı Hedeflerine ilişkin genel istişare açılmış ve mutabık kalınan hususlar KYS şefliğince kayıt altına alınmıştır.


BENZER HABERLER
ARA