Haberler / Haber Arşivi
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMIMIZI KORKUT ATA KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRDİK. 23.11.2018 A- A A+

   24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, Ankara / Sincan / Yenikent İLKSAN Konutlarında bulunan İLKSAN İlkokulu, İLKSAN Ortaokulu ve İLKSAN Anadolu Lisesi’nde görevli eğitim çalışanları için Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde davet düzenlenmiştir.

   Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Ayhan ÜNAL, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ, Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN, Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK, Genel Müdürlük Yöneticilerimiz, İLKSAN İl ve İlçe Temsilcilerimiz, Eğitim Sendikalarının Temsilcileri ile eğitim çalışanlarımızın katıldığı davette, Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK, onun silah arkadaşları, eğitim şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizin anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasına müteakip, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Ayhan ÜNAL protokol konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir.

   Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından davetli öğretmenlerimize yemek ikram edilerek, müzik dinletisi sunulmuştur.


BENZER HABERLER
ARA