Haberler / Haber Arşivi
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ ÇALIŞMA TOPLANTISI YAPILDI. 18.04.2019 A- A A+

  Sandığımız üyesi eğitim çalışanlarının, çeşitli kurum ve kuruluşlarca verilen Uzaktan Eğitim imkânlarına daha kolay ve özel kontenjanlar kapsamında ulaşmasını teminen yürütülen çalışmalarımız kapsamında, Anadolu Üniversitesi tarafından sunulan uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programlarının incelenmesi ve üyelerimize sağlanabilecek pozitif ayrıcalıkların müzakere edilmesi amacı ile Anadolu Üniversitesi Üst Yönetimi ile işbirliği ve ortak çalışma toplantısı yapıldı.

  İşbirliği ve ortak çalışma toplantısına Kurumumuz adına Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK, Genel Müdür Yardımcımız Sn. Bülent KALE ve Uzman Sn. Enise KOCAKÖSE, Anadolu Üniversitesi adına da Açıköğretim Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Yücel GÜNEY, Dekan Yrd. Sn. Doç. Dr. Mehmet FIRAT, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Sn. Prof. Dr. Handan DEVECİ ve Araştırma Görevlisi Sn. Hakan ALTINPULLUK katıldı.

  Toplantı sonucunda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından sunulan Açık ve Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans programlarından; “Eğitim Yönetimi”, “Eğitim Teknolojileri”, “Karakter ve Değer Eğitimi”, “Matematik Eğitimi” Programları ile 2019/2020 Güz döneminde açılması planlanan “Erken Çocuklukta Otizm Spektrumu Bozukluğu” ve “İlkokulda Yenilikçi Eğitim Programları” hakkında bilgi edinilerek, bu programların Sandığımız aracılığı ile üyelerimizin erişimine açılması konularında mutabakata varılmıştır.


BENZER HABERLER
ARA