Haberler / Haber Arşivi
EKİNÖZÜ ŞEHİTLERİMİZİ ANDIRIN’DA ŞEHİT NURETTİN ARSLAN’IN KABRİ BAŞINDA ANDIK. 31.10.2018 A- A A+

     Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ, Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN, Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Denetleme Kurulu Üyemiz Sn. İsa BARIŞ, Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK,  İLKSAN Temsilcilerimiz, Eğitim Sendikalarının Temsilcileri, Genel Müdürlük Yöneticilerimiz, Andırın Kaymakamı Sn. Emre DÜNDAR, Andırın İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet Ali KAYA ve Andırın Belediye Başkanı Sn. Baki TEZCAN Şehit Öğretmen Nurettin ARSLAN’ın ailesini ziyaret ettiler.
    22 Nisan 1996 tarihinde Kahramanmaraş İli, Ekinözü İlçesine bağlı Altun Yaprak İlköğretim Okulu’nda 23 Nisan kutlamaları için bir araya geldikleri sırada Hacı Ömer SERİN, Aydın YILMAZ ile birlikte şehit edilen Nurettin ARSLAN’ın ağabeyleri Haydar ARSLAN ve Zekeriya ARSLAN’a Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ tarafından Şehit Nurettin ARSLAN’ın yağlı boya portresi ve Şehidimizin aziz hatırası için yaptırılan tabak hediye edilmiştir.
    Ekinözü Şehitlerimizden Nurettin ARSLAN’ın Sandığımızca tadilatı yapılan kabri başında, Şehit Öğretmenimizin Ailesi, Andırın Kaymakamı Sn. Emre DÜNDAR, Andırın İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet Ali KAYA ve Andırın Belediye Başkanı Sn. Baki TEZCAN’ın iştiraki ile gerçekleşen anma töreninde, Şehitlerimizin ruhlarına ithafen dualar okunmuştur.


BENZER HABERLER
ARA