Haberler / Haber Arşivi
İLKSAN YÖNETİMİNİN ELBİSTAN VE AFŞİN’DEKİ ZİYARETLERİ 30.10.2018 A- A A+

     Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ, “İLKSAN 2018 Yılı Şehit Eğitimcileri Anma Etkinlikleri”  programının ikinci gününde Kahramanmaraş İlinin Elbistan ve Afşin İlçelerini ziyaret etti.
     Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN, Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Denetleme Kurulu Üyemiz Sn. İsa BARIŞ, Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK,  İLKSAN Temsilcilerimiz, Eğitim Sendikalarının Temsilcileri ve Genel Müdürlük Yöneticilerimizin de iştirak ettiği ziyaretlerde;  Elbistan Kaymakamı Sn. Özkan DEMİR ve Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir TURAN makamlarında ziyaret edilmiş, Elbistan Kaymakamı Sn. Özkan DEMİR ve Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir TURAN ‘a 2018 Şehit Eğitimcileri Anma Etkinlikleri anısına yaptırılan tabaklar hediye edilmiştir.
     Ayrıca, Elbistan’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, TOKİ Şehit Jandarma Er Levent Kuşoğlu İlkokulu, Tepebaşı İlkokulu ve  Afşin’de Ertuğrul Gazi İlkokulu ziyaret edilmiştir.
   Söz konusu ziyaretlerde; Üyelerimiz ile yapılan toplantıda, Sandığımızın faaliyetleri, projelerimiz ve İLKSAN Şehit Eğitimcileri Anma Programlarımız hakkında bilgilendirmeler yapılmış, üyelerimizin görüş ve önerileri alınmıştır.


BENZER HABERLER
ARA