Haberler / Haber Arşivi
KASTAMONU İLÇE ZİYARETLERİMİZ 12.09.2019 A- A A+

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Tuncer YILMAZ’ın, “2019 Yılı Şehit Eğitim Çalışanlarımızı Anma Programı”  kapsamında; Kastamonu İli Devrekani ve Azdavay İlçelerinde yapmış oldukları ziyaretlere; Denetleme Kurulu Başkanımız Sn. Resul DEMİRBAŞ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hüseyin TORUN, Sn. Metin ŞEYHOĞLU, Denetleme Kurulu Üyemiz Sn. İsa BARIŞ ve Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK de iştirak etmişlerdir.

Devrekani İlçesi’nde yapılan ziyaretler kapsamında; Çankırı İl Temsilcimiz Sn. Erkan TUZSUZ’un Şube Müdürü olarak görev yaptığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kaymakamlık ziyaret edilmiş; Kaymakam Vekili Sn. İzzet Cem ESER, Belediye Başkanı Sn. Engin ALTIKULAÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sn. Mehmet KAYA’nın da katıldığı Yunus Emre İlkokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası kutlamalarına katılınmış, Mustafa Kaya Yatılı Bölge İlk ve Ortaokulu ile Halime Celal Budak İlkokulu’nda üye bilgilendirme toplantıları düzenlenmiştir.

Kastamonu İl Temsilcimiz Sn. Ziya HODANCI’nın da eşlik ettiği Azdavay İlçesi’ndeki ziyarette; Sn. Yusuf Cemil ALBAYRAK’ın Okul Müdürü olduğu Atatürk İlkokulu’nda üyelerimiz ile yapılan toplantıda, üyelerimiz Sandığımızın faaliyetleri, kampanyalarımız, projelerimiz ve 2019 Yılı Şehit Eğitimcileri Anma Programı kapsamında Kastamonu Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Şehit Öğretmenler Parkı Açılışı hakkında bilgilendirilmişlerdir.


BENZER HABERLER
ARA