Kampanyalar / Sosyal Tesislerimiz ve Otellerimiz
Ananas Hotel - Alanya

Cumhuriyet Mahallesi Palmiye Sokak No: 6 Mersin Yolu Üzeri Alany/ANTALYA

www.ananasotel.com – Tel: 0242 514 15 50 Pbx

 

              Turizm İşletme Belgesine sahip 4 (Dört) yıldızlı Ananas otel tesisimizde 234 standart, 3 bedensel engelli, 4 aile odası olmak üzere toplam 241 oda bulunmaktadır.

              Zevkle döşenmiş odaların tümünde uydu, tv, telefon, klima, mini bar, kasa, banyo, oda tabanında halı-seramik döşeme bulunmaktadır. 250 kişilik 1.sınıf klimalı lokanta, 140 kişilik açık yemek alanı, 65 kişilik çok amaçlı salon, 210 çok amaçlı salın, 60 kişilik oyun salonu, 140 kişilik disco, Türk Hamamı, sauna, buhar odası,4 adet masaj odası,  aletli jimnastik salonu, 2 adet satış ünitesi,mini kulüp, açık yüzme havuzu, kaydıraklı yüzme havuzu, havuz bar, snack bar ve mescit bulunmaktadır.

              Ananas otel şubemiz turizm alanında dış pazar ve iç pazar’a hitap etmekte olup, Herşey Dahil konaklama sisteme göre hizmet vermektedir.

              Ananas Otel Şubesi Alanya–Mersin Karayolu üzerinde, Alanya şehir merkezine 2 Km. mesafede Gazipaşa hava alanına ise 43 km. Antalya hava alanına 130 km. uzaklıktadır. Eşsiz Akdeniz manzarası ve plaja kolay ulaşım sunan denize sıfır konumu ile aileler ve çiftler için ideal bir tatil yeridir.

               Ananas Otel Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.

 

 

BENZER KAMPANYALAR
İLKSAN İstanbul/Kartal Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
İLKSAN Ankara Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
İLKSAN Didim Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
Ananas Hotel - Alanya
İLKSAN Üyelerine Özel
Deha Otel - Alanya
İLKSAN Üyelerine Özel
ARA