Kampanyalar / Sosyal Tesislerimiz ve Otellerimiz
İLKSAN Ankara Konukevi

Kıbrıs Caddesi Taşkent Sokak No:25 Kurtuluş-Çankaya/ANKARA

www.ilksandehaotel.com – Tel: 0312 431 34 11

 

    Konukevimiz sakin ve huzurlu ortamı, her türlü konfora sahip 58 adet oda ile Oda+Kahvaltı dâhil fiyat tarifesi doğrultusunda hizmet vermektedir.

   Konukevi odalarında; 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası, odalarda ücretsiz emanet kasa, mini buzdolabı, LCD Tv (Türksat yayınlı) merkezi havalandırma ısıtma ve soğutma üniteleri, bütün odalarda ücretsiz kablolu ve kablosuz internet ve sabahları açık büfe kahvaltı verilmektedir.

   Konukevi bünyesinde nişan, toplantı ve toplu yemek organizasyonu yapılmakta, yaz aylarında gün içerisinde ve gün sonunda yorgunluğunuzu atabileceğiniz açık havada kafemiz hizmet vermektedir.

   Konukevimiz Ankara Kalesi, Ulus, Hamamönü, Hacı Bayram ve Kocatepe Camileri ile Kızılay, Hacettepe, Yüksek İhtisas, İbni Sina, Tıp Fakültesi Hastanelerine yakındır. Yakınından geçen ulaşım araçları ile tüm kamu binaları, TBMM ve Siyasal Bilgiler, Hukuk Fakültesine çok yakın olup, diğer üniversitelere de kolayca ulaşabileceğiniz konundadır. Konukevimiz Ankaray ve tren istasyonuna 50 metre mesafede olup, AŞTİ’ye Ankaray ile 15 dakikada ulaşılmaktadır.

 

BENZER KAMPANYALAR
İLKSAN İstanbul/Kartal Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
İLKSAN Ankara Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
İLKSAN Didim Konukevi
İLKSAN Üyelerine Özel
Deha Otel - Alanya
İLKSAN Üyelerine Özel
Ananas Hotel - Alanya
İLKSAN Üyelerine Özel
ARA